حقوق کارکنان شهرداری کرج براساس نظام جامع پرداخت و پاداش محاسبه می شود

به گزارش کاوک نیوز

غفاری عنوان کرد: با توجه به تفاوت بین قراردادهای کارگری و کارمندی تبعیض‌هایی در پرداختی ها به وجود آمده بود و این موضوع موجب تفکیک در نوع دریافت حقوق بین کارمندان شده بود که نارضایتی در بین پرسنل و کاهش انگیزه و راندمان کاری را درسازمان شهرداری کرج به دنبال داشته است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج در ادامه صحبت‌های های خود عنوان کرد: به منظورساماندهی این موضوع قراردادی از سوی شهرداری کرج با مشاوری که تجربه موفق در برخی کلانشهرها داشته منعقد شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح طی ماه آینده پیاده‌سازی خواهد شد، ضمن تاکید بر آمادگی همکاری همه جانبه اداره کل تحول اداری، گفت: با توجه به حساسیت موضوع و ابهام در ماه‌های ابتدایی اجرای این طرح این اداره آموزش‌های لازم را به مدیران و همکاران ارائه خواهد داد و همچنین جهت اطلاع رسانی در این خصوص از بسترهای فضای مجازی و رسانه‌ها استفاده خواهد شد.

غفاری بااشاره اینکه شهرداری کرج علیرغم اینکه دو برابر سختار سازمانی پرسنل دارد ولی گاهی برای تامین نیروی انسانی و نیروی ماهر و تخصصی با مشکل مواجهه شده است، گفت: این موضوع نشان از این است که شهرداری کرج در تربیت نیروی انسانی به درستی عمل نکرده و کانالیزه کردن رشد نیروها می‌ تواند مکمل این پروژه برای اجرای گام‌های بعدی باشد.

منتشر شده در تاریخ ۴ تیر ماه ۱۴۰۳

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا